Pristatymas į Jungtines Amerikos Valstijas

Lietuvos pa�tasTarptautinė įvertintoji pašto siunta (gaunama per 5-6 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 14.25
LT / EN / RU

Kaip įsigyti didmenines prekes

Didmenos svetainėje yra pateikiamos trijų skirtingų gamintojų gaminiai. Todėl ir kiekvienam gamintojui yra taikomi skirtingi įsigyjimo būdai ir sąlygos.

Pirmasis gamintojas pateikiamas kataloge - "1" sidabro gaminių katalogas.

Norint įsigyti šias prekes, reikia išsirinkti ir sudėti į pirkinių krepšelį mažiausiai 50 gaminių. 
Suformavus pirkinių krepšelį su minimaliu prekių kiekiu - 50 gaminių ar daugiau tęskite užsakymą, įveskite gaminių pristatymo adresą ir pasirinkite norimą apmokėjimo būdą, patvirtinkite ir apmokėkite užsakymą.
 

Antrasis gamintojas pateikiamas kataloge - "2" sidabro gaminių katalogas.

Šiame kataloge yra pateikiami excel formato sidabrinių gaminių katalogai skirti parsisiųsti ir formuoti užsakymus pačiuose kataloguose jūsų kompiuteryje. Tiesiog įveskite užsakomų gaminių kiekius, žiedų dydžius, išsaugokite ir atsiųskite mums savo užsakymą į sales@sidabrina.lt. Apdorojus jūsų užsakymą mes jums atsiųsime išankstinę PVM saskaitą-faktūrą apmokėjimui ir užsakymo patvirtinimui.

  • Minimalus užsakymo kiekis - 5 to paties modelio gaminiai (gali būti pasirinkti su skirtingais akmenimis, skirtingais žiedų dydžiais).
  • Minimali užsakymo suma - 3500 Eu su PVM (21%).
  • Modelius laisvai galite rinktis iš visų sidabro gaminių katalogų. Svarbu yra bendrai surinkti minimalų užsakymo kiekį.


Trečiasis gamintojas pateikiamas kataloge - ​Aukso gaminių katalogas.

Šiame kataloge yra pateikiami excel formato auksinių gaminių katalogai skirti parsisiųsti ir formuoti užsakymus pačiuose kataloguose. Tiesiog įveskite užsakomų gaminių kiekius, žiedų dydžius, išsaugokite ir atsiųskite mums savo užsakymą į sales@sidabrina.lt. Apdorojus jūsų užsakymą mes jums atsiųsime išankstinę PVM saskaitą-faktūrą apmokėjimui ir užsakymo patvirtinimui.

  • Minimalus užsakymo kiekis - 50 gaminių vienai aukso spalvai.
  • Modelius laisvai galite rinktis iš visų aukso gaminių katalogų. Svarbu yra bendrai surinkti minimalų užsakymo kiekį - 50 gaminių vienai aukso spalvai.

 

Patogus ir greitas pristatymas

Siuntos paštu ir kurjeriais siunčiamos į Lietuvą, Europos Sąjungos šalis.

Patikrinta kokybė

Sidabriniai ir auksiniai papuošalai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

Modelių išskirtinumas

Papuošalai yra vežami iš viso pasaulio juvelyrikos parodų ir vedančiųjų gamintojų.